دریافت(پرسشنامه ارزیابی آمادگی الکترونیکی در شهرها در حوزه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در جامعه)

دانلود پرسشنامه ارزيابي آمادگي الکترونيکي در شهر همدان در حوزه استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات در جامعه بر گرفته شده از پایان نامه تایید شده کارشناسی ارشد مشخصات فایل تعداد صفحات11حجم35/254 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل دانلود پرسشنامپرسشنامه ارزیابی آمادگی الکترونیکی در شهرها در حوزه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در جامعه|42077194|eoc34022777|پرسشنامه شهر الکترونیک,پرسشنامه شهر الکترونیکی,پرسشنامه ارزیابی آمادگی شهر الکترونیکی,پرسشنامه پیاده سازی شهر الکترونیکی,دانلود پرسشنامه شهر الکترونیک,دانلود استاندارد پرسشنامه شهر الکترونیک,پرسشنامه اثرات پیاده ‏سازی شهر الکترونیک بر مدیریت شهری,پرسشنامه امکان سنجی پیاده سازی شهرالکترونیک,,
این فایل درباره ی پرسشنامه ارزیابی آمادگی الکترونیکی در شهرها در حوزه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در جامعه می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پرسشنامه ارزيابي آمادگي الکترونيکي در شهر همدان در حوزه استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات در جامعه بر گرفته شده از پایان نامه تایید شده کارشناسی ارشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات11حجم35/254 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل
دانلود پرسشنامه پایان‌نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریتپرسشنامه ارزیابی آمادگی الکترونیکی در شهرها در حوزه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در جامعه

تعدا سوالات پرسشنامه ارزیابی آمادگی شهر الکترونیک : 19 سوال


پرسشنامه ارزيابي آمادگي الکترونيکي در شهر همداندر حوزه استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات در جامعهشهروند محترم، اين پرسشنامه در راستاي انجام يک فعاليت پژوهشي در زمينه "اثرات پياده‌سازي شهر الکترونيک بر مديريت شهري در شهر همدان" تهيه شده است. درخواست مي‌شود با همكاري صميمانه و صادقانه خود، با پاسخگويي به سوالات اين پرسشنامه، ما را در اين فعاليت پژوهشي ياري رسانيد.

راهنماي تكميل پرسشنامه
پرسش‌ها در دو بخش تنظيم گرديده‌اند.
بخش اول شامل 10 سوال است که با توجه به پاسخ خود، يک يا چند گزينه مورد نظر را علامت خواهيد زد.
پرسش‌هاي بخش دوم بر اساس مقياس 5 رتبه‌اي تنظيم شده‌اند. براي هر پرسش مي‌توانيد با توجه به نظري كه داريد از ميان اين 5 رتبه يكي را انتخاب كنيد.

ویژگی پرسشنامه (بطور خلاصه) :

تعداد گویه ها : 19

روایی و پایایی : دارد

نحوه نمره گذاری : دارد

منبع : دارد

نوع فایل : word و قابل ویرایش

تعداد صفحات : 11

هدف از این پژوهش ارزیابی آمادگی الکترونیکی در شهرها در حوزه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در جامعه بصورت جامع و کامل و با منابع جدید می باشد.


چکيده
اين تحقيق به منظور تعيين و بررسي وضعيت شهر الکترونيک در همدان و يافتن راهکارهاي اجرايي شدن آن و
تعيين اثرات پياده‌سازي شهر الکترونيک بر مديريت شهر انجام گرفته است. به همين منظور، وضعيت شهر الکترونيک همدان از چهار منظر زيرساخت تکنولوژيک، زيرساخت فرهنگي و اجتماعي، بودجه و منابع مالي و نهايتاً زيرساخت نيروي انساني متخصص مورد بررسي قرار گرفته است.

در حوزه زيرساخت فرهنگي و اجتماعي اقدام به طراحي پرسشنامه و توزيع آن بين شهروندان همداني شده و در سه حوزه ديگر از آمارهاي موجود استفاده گرديده است. در اين تحقيق از روش نمونه‌گيري خوشه‌اي تصادفي استفاده شده و حجم نمونه آماري 250 نفر بوده است. پس از شناخت وضع موجود، راهکارهاي تحقق شهر الکترونيک بررسي شده و اثرات پياده‌سازي شهر الکترونيک بر مديريت شهري بيان شده است. نهايتاً پس از بررسي‌هاي انجام گرفته مشخص گرديد، در حوزه زيرساخت فرهنگي و نيروي انساني، وضعيت نسبتاً خوبي در مقايسه با کشورهاي پيشرو در زمينه فناوري اطلاعات و ارتباطات وجود دارد اما در حوزه زيرساخت و همچنين از نظر ميزان بودجه تخصيصي براي فناوري اطلاعات و ارتباطات، تفاوت فاحشي با کشورهاي پيشرو وجود دارد.


واژگان کليدي:
شهر الکترونيک، دولت الکترونيک، آمادگي الکترونيک، زيرساخت فرهنگي، زيرساخت تکتولوزيک، مديريت شهري


"

مطالب دیگر:
📃طرح لایه باز گلاب و عرقیات گیاهی به صورت خام طراحی شده با فتوشاپ📃تحقیق كاشت گیاهان بدون استفاده از خاک (هیدرو پونیک)📃تحقیق درباره گیاه یونجه📃تحقیق درباره میرزا کوچک خان جنگلی📃پاورپوینت خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی (15 اسلاید)📃تحقیق اعتبار جریان ترافیک بزرگراه، یک مفهوم تصادفی از ظرفیت📃دانلود نمونه سوالات آزمون علمی کاربردی رشته برق صنعتی📃دانلود نقشه اتوکد جزییات ساخت و نصب پایه چراغها و تابلوهای بارانی و جعبه تقسیم چدنی در محوطه1📃دانلود نقشه اتوکد جزییات نصب و اجرای سینی های برق ساختمان و جداول مربوطه📃دانلود نقشه اتوکد جزییات ساخت و نصب پایه چراغها و تابلوهای بارانی و جعبه تقسیم چدنی در محوطه فایل 2📃دانلود نقشه اتوکد جزییات نصب و اجرای تمام چراغ های سقفی و دیواری برای ساختمان و محوطه و ...📃دانلود نقشه اتوکد ویلایی عالی دوبلکس طراحی معماری همراه با نقشه سازه بتنی📃دانلود نقشه اتوکد جزییات معماری فاز دو📃پاورپوینت سنجش رضایت شغلی و ارائه راهكارهای بهبود رضایتمندی كاركنان📃تحقیق درباره تصفیه و پساب صنعتی📃پاورپوینت هماهنگی و رهبری در سازمان ها📃تحقیق درباره حفاظت و ایمنی در آزمایشگاه📃تحقیق درباره پروتئین های مثوک حرارتی📃تحقیق درباره شناخت و بررسی انواع شیشه های اپتیکی📃پاورپوینت شمع کوبی و انواع روش های آن در 85 اسلاید کاربردی همراه با شکل و تصاویر به طور کامل و جامع📃تحقیق درباره زعفران و زراعت زعفران📃5000 مبلمان آماده اتوکد و چندین فایل معماری📃تحقیق درباره بررسی چگونگی تولید باران اسیدی و آثار مخرب آن📃فایل تحقیق كلیات سنگهای رسوبی، آذرین و دگرگونی📃تحقیق درباره آلکالوئیدها