دریافت(تحقيق بررسي جامعه شناختي کارکردها و پيامدهاي مثبت جنگ تحميلي عراق عليه ايران)

مقدمه: جنگ بي ترديد يکي ا ز شگفت انگيزترينم پديده هاي اجتماعي است و بسياري از مواقع ناخواسته در عرصه حيات بشري آفريننده تاريخ و دگرگون کننده آن بوده است. پس جنگ يکي از متغيرهاي مهم تحول حيات اجتماعي است. در طول تاريخ جنگهاي متعددي که ناشي از عوامل مختحقيق بررسي جامعه شناختي کارکردها و پيامدهاي مثبت جنگ تحميلي عراق عليه ايران|34011083|eoc34022777|تحقيق,دانلود تحقيق,كار تحقيقي,علوم اجتماعي,تحقيق علوم اجتماعي,جامعه شناختي,پيامدهاي جنگ تحميلي,تحقيق بررسي جامعه شناختي کارکردها و پيامدهاي مثبت جنگ تحميلي عراق عليه ايران
این فایل درباره ی تحقيق بررسي جامعه شناختي کارکردها و پيامدهاي مثبت جنگ تحميلي عراق عليه ايران می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مقدمه:
جنگ بي ترديد يکي ا ز شگفت انگيزترينم پديده هاي اجتماعي است و بسياري از مواقع ناخواسته در عرصه حيات بشري آفريننده تاريخ و دگرگون کننده آن بوده است.
پس جنگ يکي از متغيرهاي مهم تحول حيات اجتماعي است.
در طول تاريخ جنگهاي متعددي که ناشي از عوامل مختلفي بوده روي داده است و پيامدهاي گوناگوني بر جاي گذاشته اند. تضادهاي قومي، نژادي، عقيدتي، سياسي، اقتصادي و غيره جنگها را پديد آورده اند و باعث تلفات و صدمات سنگين انساني، اجتماعي، رواني و اقتصادي شده اند.
هر جنگلي هم داراي کارکردها و پيامدهاي مثبت و هم منفي است.
با نگاهي گذرا به گذشته کشور ايران مي توان پي برد که ايران در طول تاريخ خواد اغلب با پديده اجتماعي موجه بوده است. که تبعات مثبت و منفي فراواني در ابعاد مختلف در پي داشته است. از ميان جنگهاي حادث شده، جنگ تحميلي عراق عليه ايران آخرين جنگ ايران بود.
حال سوال اصلي اين است که اين جنگ تحميلي عراق عليه ايران چه کارکردها و پيامدهاي مثبتي را داشته است؟

چکيده:
اين مقاله مي کوشد تا کارکردها و پيامدهاي مثبت جنگ تحميلي عراق عليه ايران را بررسي نمايد.
بررسي ها نشان مي دهند که در جنگ عراق عليه ايران، تنها با دولت صدام رو به رو نبوديم بلکه با جهان روبرو شديم. تجهيزات و امکاناتي که در اختيار عراق بود، جو سياسي اي که در جهان به نفع او عمل مي کرد و ارزهاي نفتي اي که در اختيار او قرار مي گرفت همه حاکي از اين مسئله بود.
هشت سال دفاع مقدس، هشت ها بعد و روزنه براي ديدن و نگريستن دارد. اين تاريخ تنها يک تاريخ جنگ نيست وگاهي چنان است که از تعريف جنگ فاصله اي باور نکردني مي گيرد و در هيچ يک از قالبهاي مربوط به جنگ در نمي گنجد.
انگار با بازخواني اين رويداد، حس غريبي به ما دست مي دهد که منجر به اميد به فردا مي شود.
واژه هاي کليدي: دفاع مقدس، جنگ تحميلي، کارکردهاي مثبت، رهبر قدرتمند ملت، وحدت، پولمولوژي، ايران، عراق


فهرست مطالب
1- مقدمه
2- چکيده
3- بيان مسئله
4- ادبيات تحقيق
5- مباني نظري
6- روش هاي جمع آوري اطلاعات
7- جمع بندي و نتيجه گيري
8- پيشنهادات
9- منابع مأخذ


مطالب دیگر:
📃دانلود پاورپوینت محاسبه بار حرارتی📃پاورپوینت معماری کمپ ورزشی -  مجموعه ورزشی آزادی تهران📃پاورپوینت آشنایی با فینیشر📃پاورپوینت تفسیر کاربردی آیین نامه زلزله و کاربرد آن در Etabs 📃پاورپوینت مزایای نرم افزار tekla structure📃پاورپوینت بررسی و تحليل چيدمان خاص سنكرون و كانبان در شركت ايران خودرو📃پاورپوینت ضرورت شناخت رفتار در فضاهای شهری📃پاورپوینت گذری بر اندیشه‎ ها و فعالیت‎های ویلیام وایت📃پاورپوینت مفهوم بتن پیش تنیده وپس تنیده📃دانلود پاورپوینت سیستم های انرژی الکتریکی📃دانلود پاورپوینت طرح پژوهشی بررسی و ارزیابی طرح های توجیهی تجمیع و پیامدهای آن📃دانلود پاورپوینت سیستم پایش سلامت سازه برج میلاد📃دانلود پاورپوینت روستای اسلام آباد📃دانلود پاورپوینت نمونه هایی از معماری سبز📃دانلود پاورپوینت مرمت کاروانسرای حاج رضا قزوین📃دانلود پاورپوینت آشنایی با تاریخ معماری تزئینی معاصر📃دانلود پاورپوینت اشنایی با معماری تزئینی در دوره پهلوی📃دانلود پاورپوینت بررسی و شناخت انواع ترک ها در ساختمان📃دانلود پاورپوینت پیش بینی مقاومت برشی بتنی در پرتوهای RC📃دانلود پاورپوینت فضای معماری و فضای شهری📃دانلود پاورپوینت معماری ارگانیک در معماری معاصر📃دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگینامه مسعود سعد سلمان 📃دانلود پاورپوینت موتور جست و جوی گوگل📃پاورپوینت تقسیم بندی و معماری موتورهای جست و جو📃دانلود پاورپوینت منابع تغذیه